Tombala Oyunu İçin Anlık %20 Discount Jasminbet’te!

jasminbet tombala discount

Jasminbet tombala discount bonusu sadece Netent kayıplarına yönelik olarak verilmektedir. Aynı gün içinde yapacağınız en az 20 TL’lik para yatırma işlemi için bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Discount bonusunu almak için Jasminbet canlı desteğe bağlanarak talepte bulunmanız gerekir. Şayet 24 saat içinde talep etmezseniz, discount hakkınız geçersiz sayılacaktır.

Jasminbet Tombala Discount Bonusu Kuralları

Jasminbet tombala kayıp bonusu hesaplanırken, son 24 saat içerisinde oynadığınız oyunların kar-zarar oranı dikkate alınır. Bu sürede kar elde eden üyeler discount bonusundan yararlanamazlar. Almış olduğunuz kayıp bonusunun hiçbir çevrim şartı mevcut değildir. Bu nedenle bonusu istediğiniz bölümde kullanabilirsiniz.

Casino ve canlı cassino discount bonusu, sadece oyun oynama amacında olan kullanıcılara sunulmaktadır. Başka bir amaç için discount aldığı tespit edilen oyuncuların cassino alanına erişimleri engellenebilir ve haksız kazanç ile elde ettikleri bakiye geçersiz sayılabilir. Ayrıca kullanıcının kayıp bonusu kötü niyetli olarak değerlendirdiği veya kurallar dışında işlem yaptığı tespit edilirse, ilgili bonus veya bonuslar Jasminbet tarafından iptal edilebilir. Jasminbet, herhangi bir üyenin kurallara aykırı davranışlarda bulunduğunu veya hile girişiminde bulunduğunu tespit ederse, ilgili üyeye ait hesabı kapatma ve bütün bakiyesine el koyma hakkına sahiptir.

Bonuslara ait hüküm ve şartları değiştirme, güncelleme ya da gerek görülmesi halinde bonusu kaldırma yetkisi Jasminbet’e aittir. Bonus hüküm ve şartlarını takip etme sorumluluğu ise Jasminbet üyelerine ait olmaktadır. Jasminbet gerek gördüğü bir oyuncudan belge isteme yetkisine de sahiptir (ikametgah, kimlik belgesi vb). Bu belgeler üye tarafından mutlaka ibraz edilmelidir. Aksi halde üyenin kazançları askıya alınabilir. Jasminbet discount bonusu alarak para çekme talebinde bulunan oyuncular, 24 saatlik süre zarfında bu promosyondan yararlanma hakkına sahip değildir.

Canlı tombala keyfini Jasminbet’te yaşarken, aynı zamanda discount bonusundan da faydalanabilir ve bu sayede çok daha mükemmel bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*